Konya’da Access Bars Uygulayıcı Eğitimi

ileEditör

Konya’da Access Bars Uygulayıcı Eğitimi

Access Consciousness (Bilince Erişim) senin gücünü fark etmen ve alıp kabul etmen için tasarlanmıştır. Ve her bir araç muhteşem çalışıyor… Access Consciousness’in amacı insanları bildiklerini bilmeleri/fark etmeleri için güçlendirmektir. Peki sen neleri biliyorsun? Sen nelerin farkındasın? Senin hangi potansiyellerin var? Kapasitenin olduğunu fark etmediğin hangi kapsitelere sahipsin? Fark etmediğin hangi yeteneklerin var?

Bütün bunları keşfetmeye hazır mısın? Hazırsan eğer bu eğitimime katılmayı seç Access Consciousness’in sihiiriyle tanış bedenindeki hayatındaki değişimi farket .. ACCESS BARS FAYDALARI * Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. * Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. * Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. * Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. * Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. * Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. * Psikomatik rahatsızlıkları azaltır. * Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür. * Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar. * Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. * Bedenin yaşlanma hızını azaltır. * Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. * Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur. * Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır. * Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar. * Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. * Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder. * Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar.

Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır. * Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. * Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar. * Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu

Yazar hakkında

Editör editor

Bir cevap yazın